  • Model: HN9CYM22
  • Weight: 1.00kg
  • UPC: 810784020176
  • Stock Level Athlone Warehouse: 6
  • Stock Level UK Warehouse:
  • MPN: HN9CYM22
190 samples sold
Product Views: 10910
HN9CYM22 (22" dia. Cymbal case)
  • Designed to carry 9 cymbals, max dia. 22"
  • (example - 14" hats, 14" & 16" crash, 18" & 20" crash, 22" ride, 10" splash, 18" round bell china)